Корзина
22 отзыва
+380
95
011-19-01
+380
93
911-19-01
NAREMONT.COM.UA
Корзина

Castrol

Компанія Castrol була заснована Чарльзом Вейкфілдом і спочатку мала назву «CC Wakefield & Company». У 1899 році, у віці 39 років, Чарльз покинув роботу в компанії Vacuum Oil, щоб на вулиці Чіпсайд у Лондоні заснувати власний бізнес із продажу мастильних матеріалів для потягів і важких машин.

Він був наполегливою людиною, якій вдалося чітко сформулювати свою мету, завдяки чому восьмеро його колишніх колег перейшли працювати в його нову компанію. На початку нового сторіччя Вейкфілд проявляв особистий інтерес до двох абсолютно нових на той час моторизованих пристроїв – автомобіля і літака.

Компанія почала розробляти мастильні матеріали спеціально для цих нових двигунів, що потребували оливи, яка була б достатньо рідкою, щоб працювати з моменту холодного пуску, і в той же час достатньо стійкою, щоб продовжувати працювати при дуже високих температурах.

Дослідники з компанії Вейкфілда з’ясували, що з таким завданням можна успішно справитись, додавши до основного складу певну кількість рицинової (або касторової) олії (рослинної олії, яку отримують із плодів рослини під назвою рицина). Свій новий продукт розробники назвали «Castrol».