Корзина
22 отзыва
+380
95
011-19-01
+380
93
911-19-01
NAREMONT.COM.UA
Корзина

Motul

Компанії Motul більше, ніж 160 років. На території нашої країни продукція Motul представлена 14 років. За цей час було декілька важливих етапів формування лояльності:

  • 2003 рік — початок постачання оригінальної продукції Motul в Україну завдяки єдиному ексклюзивному імпортеру – компанії «Владислав». Те, що у нашу країну продукцію Motul має право ввозити один постачальник є великою перевагою, оскільки це практично виключає вірогідність купити підробку Motul. Компанія «Владислав» має виключне право ввозити в Україну моторні оливи Motul та інші технічні рідини. І лише продавці, сертифіковані компанією «Владислав», можуть реалізовувати продукцію на території України.
  • 2011 рік — підписано угоду про співпрацю з Національним транспортним університетом України, завдяки чому Motul надає сучасні програми навчання для українських партнерів. Це свідчить про те, що компанія навчає молодих спеціалістів безпосередньо в Україні.
  • 2013 рік — відкрито представництво Motul в Україні. Це дало можливість забезпечити партнерів якісною маркетинговою підтримкою та підвищити рівень їх технічних знань. Тобто Motul не лише реалізує свою продукцію на території нашої країни, але й популяризує свою філософію.
  • 2017 — відкриття офіційного онлайн-магазину motul-ukraine.com. Це свідчення того, що український споживач може не лише купити оригінальну моторну оливу Motul, але і отримати безкоштовну консультацію щодо підбору оливи для конкретного автомобіля. Офіційний онлайн-магазин motul-ukraine.com не лише продає продукт Motul, а є офіційним представником компанії в Україні. Ми компетентні в асортименті та можемо надати будь-яку технічну консультацію.